Arama E Ticaret
BenQ Board - RE Serisi

BenQ Board (Interaktif) Ekranlarının Türkiye Distribütörü olarak Eğitim Kurumlarına ve Kurumsal Müşterilerimize en gelişmiş ve en özellikli Dokunmatik Ekranları sunmaktan gururluyuz.  

Geliştirilmiş Etkileşimli Öğrenme için Sağlık Dostu bir Ürün 
BENQ Board (yada eski tabiri ile Akıllı Tahtalar), sınıfın dinamik olanaklarından yararlanmaya ve öğretmenlerin sağlıklı ve ilgi çekici bir öğrenme ortamı oluşturmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. BenQ Board sadece Eye-Care (Göz Dostu) çözümüyle birlikte değil, aynı zamanda gelişmiş sınıf katılımı için yetkin ek araçları ile birlikte üretilmiştir. BENQ Board, dokunmatik, pürüzsüz ve eğlenceli bir öğrenme deneyimi elde etmek için mükemmel interaktif ekrandır.

Sağlığınızı Her zamankinden Daha Çok Önemsiyoruz

Eğitim için kullanılan BenQ 4K UHD akıllı tahtalar, mikroplara karşı dayanıklı olduğu kanıtlanmış bir ekrana sahip ve çeşitli işbirliği araçlarına sahip kullanımı kolay dijital beyaz tahtalardır. EZWrite ve InstaShare kablosuz yansıtma uygulaması, sınıflara gerçekten sağlıklı ve işbirliğine dayalı bir öğrenme deneyimi getiriyor. Bulut beyaz tahta, karma öğrenme, STEAM ve proje tabanlı öğrenme için en iyi yol arkadaşı görevi görür.Mikropları Engelleyin
RE serisi, mikropların sınıftaki yüzey iletimini azaltır.

Dokunmatik ekranı, kalemi ve ön panel düğmesi, TÜV tarafından yaygın mikroplara karşı %99,9 etkili olduğu kabul edilen mikroplara dayanıklı özel yüzeyle birlikte gelir.

BenQ akıllı interaktif ekran ekranları, dokunmatik ekran yüzeylerinde biriken mikropların çoğunu öldüren ve sınıflarda çapraz enfeksiyonu veya salgını önleyen toksik olmayan, dayanıklı nano iyonik gümüş maddeden oluşan çok katmanlı bir kaplama ile güçlendirilmiştir. İyonik gümüşün antimikrobiyal özelliği, derinlemesine temizlikten veya uzun süreli kullanımdan sonra bile etkili kalır.

Akıllı Göz Bakım Çözümü

Dünya Sağlık Örgütü istatistiklerine göre, dünya çapında en az 2,2 milyar insanın görme bozukluğu var. BenQ Board ekranı, öğretmenleri ve öğrencileri bir görsel ekranın önünde uzun süre kalmanın neden olduğu göz yorgunluğundan korumak için tasarlanmıştır. 


Ultraviyole ve Mavi Işık 

Ultraviyole ışık, görünmez ışık spektrumunun 286nm ila 400nm’nin altındaki kısmıdır ve genellikle göze zararlı olduğu ve muhtemelen kataraktlara ve yaş gibi diğer göz hastalıklarına yol açtığı anlaşılır. ilgili maküler dejenerasyon (AMD). Retina hasarı ışıktan kaynaklanan en önemli tehlikedir. Üç tip retina hasarı yapısal, termal ve fotokimyasaldır. Hasar türü dalga boyuna, güç seviyesine ve maruz kalma süresine bağlıdır.


Antiglare (Parlama Önleyici)

Gözleri korumak için en zararlı ışınları emer. Ekranı daha net ve daha canlı hale getirmek için beyaz ışık yansımalarını emer.


Flicker-Free / Titreşimsiz 

Titreşimsiz ekran ile göz yorgunluğu yaşamadan uzun süre ekran kullanım imkanı sağlar.

Sınıfta İşbirliğini Her Zamankinden Kolay Hale Getirin

Dijital beyaz tahta

Interaktif Eğitim Uygulama dosyalarıyla uyumlu olan EZWrite, tahtada notlar eklerken ve işbirliği yaparken etkileşimli öğretim için tasarlanmış bir dijital beyaz tahtadır. 

Öğretmeyi daha kolay ve dersleri daha eğlenceli hale getiren etkileşimli araçlar ve şablonlarla PDF’ler ve resimler gibi farklı ortamlar kullanmanıza olanak tanır.

İhtiyacınız olan her şey parmaklarınızın ucunda

Kablosuz Ekran Aktarma

Öğrencilerin fikirlerini sınıfta kablosuz olarak sunmalarını sağlayın.

InstaShare ile PC, MAC, ChromeBook, IOS ve Android cihazlarının ekranlarını aynı anda BenQ Board ’a aktrabilir yada BenQ Board ’taki ekran görüntüsünü kendi cihazlarınızdan izleyebilirsiniz.

Windows ve MAC Bilgisayarlarınızı Kablosuz olarak aktardığınızda bu cihazlarınızı ekran üzerinde kontrol edebilirsiniz.

Oyun tabanlı öğrenme

İlgi çekici öğrenme araçlarıyla sınıfınızı dönüştürün.

Ekranlarınızda yapışkan notlar kullanın veya Kahoot! gibi oyun tabanlı öğrenme platformları çalıştırın. 

BenQ Mağazasından ücretsiz olarak indirilen onlarca eğitim içeriğini derslerinizde kullanın.

Ayrıca uyumlu Android APK dosyalarınıda yükleyerek kullanabilirsiniz. 

Kolaylık için tasarlandı

BenQ Board özellikleri sınıfta büyük fark yaratır. 

Ek Özellikler

Öndeki Girişler 

USB Type-C bağlantı noktası ile tek kablo ile bilgisayarın ekran görüntüsünü&sesini, bilgisayar kontrolünü ve sarj ihtiyacını karşılar. 

Yüksek sesle ve net duyun 
Dahili 2 × 16 W hoparlörler, harici bir hoparlöre veya medya cihazına ihtiyaç duymazsınız.

40 Dokunma 
40 adede kadar temas noktası ve İnce IR+ teknolojisi ile RE’nin ekranı, grup çalışması için mükemmel olan hızlı ve sorunsuz yanıt sağlar.
Uzaktan eğitim için çevrimiçi sınıf
Firefox, Chrome ve Safari tarayıcılarıyla uyumlu olan EZWrite Live, öğretmenlerin sınıfta veya evden katılabilecek öğrencilere çevrimiçi dersler sunmasına olanak tanır.

Hibtit öğrenme sınıfları için geleceğe yönelik bir dizi ekran kombinasyonu çözümü sunar ve öğretmenlerin evde ve sınıftaki öğrencilerle aynı şekilde etkileşim kurmasını sağlar.

Öğrencilerin birbirleriyle çevrimiçi olarak etkileşime girmesine olanak tanıyan ve her öğrencinin fiziksel sınıfın bir parçası gibi hissetmesini sağlayan entegre bir çözümdür.


Bulut işbirlikleri ve beyin fırtınası
Öğretmenler ve öğrenciler, ekran ve mobil cihazlar arasında not toplamak, kategorilere ayırmak, düzenlemek ve paylaşmak için EZWrite Bulut Beyaz Tahta’yı kullanarak gelişmiş etkileşimin keyfini çıkarabilir
Çift ekranla etkileşimleri geliştirin
BenQ akıllı tahtaların ve Smart projektörün entegrasyonu ile öğretmenler, çevrimiçi öğrencilerin derslere katıldığını ve gerçek zamanlı olarak soruları yanıtladığını görebilir ve her öğrencinin dahil edildiğini hissetmesini sağlar.
İstediğiniz yere yazın

EZWrite’ın dahili Kayan Aracı çalışanların herhangi bir uygulamanın, videonun, web sitesinin, belgenin veya resmin üzerine yazı yazmasına olanak sağlar. 

Kullanıcılar ister Windows, Mac, Chrome veya Android™ kullanıyor olsun, ekrandaki herhangi bir içeriğin üzerine notlar alabilir ve daha sonra kullanmak için bunları kaydedebilirler. Ekran yakalama, kullanıcıların tüm ekranı veya sadece parmaklarıyla seçtikleri bir bölümü yakalamasını sağlar.

İstediğiniz yere iki parmağınızla dokunarak yada sağda ve solda ekrandaki ok’a basıp çıkan menüden kalem resmine tıklayarak aktif hale getirebilirsiniz. 

Ekranlarınızı merkezi olarak izleyin ve yönetin

 Tek bir kullanımı kolay cihaz yönetim platformu aracılığıyla güncellemeleri uzaktan iletin, uygulamaları yükleyin ve tüm BenQ ekranlarınız için cihaz analizi oluşturun

Tüm cihazlarınızı kontrol etmek için tek bir gösterge paneli

Aynı anda birden fazla ekranı masanızın rahatlığında yönetin. Tek bir gösterge panosundan BenQ cihazlarını kontrol edebilir, nasıl çalıştıklarını izleyebilir ve hepsinin güncel çalıştığından emin olabilirsiniz.

Ekranlarınızı merkezi olarak izleyin ve yönetin

 Tek bir kullanımı kolay cihaz yönetim platformu aracılığıyla güncellemeleri uzaktan iletin, uygulamaları yükleyin ve tüm BenQ ekranlarınız için cihaz analizi oluşturun

AMS-Hesap Yönetim Sistemi

Google Drive, OneDrive, Dropbox ve Ağ Klasörü ile bağlantı kurarak öğretmenlerin sınıf materyallerini BenQ akıllı tahtaya aktarmasına veya herhangi bir sınıfta AMS aracılığıyla destekleyici dosyaları açmasına olanak tanır

DMS - Bulut üzerinden yönetim

Cihaz Bilgisi ve Yönetimi, Uygulama Yönetimi ve OTA’yı (Over-the-Air) içerir ve ekran yönetimi verimliliğini artırır. Tüm cihazlarınızı internet üzerinden yönetebilirsiniz.

Bilgilendirme Mesajarı

X-Sign Broadcast, okul mesajlarını, sınıf materyallerini, video ve ses dosyalarını herhangi bir dizüstü bilgisayar, akıllı telefon veya tablet kullanarak akıllı tahtamızın tümüne veya özel olarak yayınlamayı planlayabilir.
Hepsi bir arada gösterge paneli
Tüm BenQ cihazlarını tek bir gösterge panosundan en ince ayrıntısına kadar izleyin. DMS, günlük kullanımı analiz etmenizi, nerede işlem yapılması gerektiğini belirlemenizi ve cihazlarınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı kolaylaştırır.
Ekranlara ve hesaplara erişimi kontrol edin
BenQ IAM ve AMS ile birlikte çalışarak yöneticilere kullanıcı izinlerini yönetmeleri için uygun bir yol sunar ve öğretmenlere bulut hesaplarına anında erişim sağlar.
X-Sign:Bilgilendirme Mesajları
X-Sign Broadcast’tan uzaktan gönderilen gerçek zamanlı kampüs çapında duyurular ve hatırlatıcılarla öğrencileri ve öğretmenleri güncel tutun.

Mesaj, video, sunum, pdf, ses gönderebilirsiniz.

İster tek sınıf, bölüm, bina, fakülte, kanat, kampüs, tüm üniversitedeki cihazlara gönderim yapılabiir.  
Uygulamaları yönet
DMS, BenQ ekranlarınızda uygulamaları yönetmeyi her zamankinden daha kolay hale getiriyor. Öğretmenlerin ihtiyaç duyduğu yazılımı birkaç basit tıklamayla dağıtmak için Android uygulamalarını birden fazla cihaza uzaktan yükleyin, güncelleyin ve kaldırın.
Enerji tasarrufu
Tüm BenQ cihazlarınız için başlatma ve kapatma sürelerini uzaktan planlayarak enerjiden tasarruf edin ve maliyetleri azaltın. Güç, belirlediğiniz programa göre otomatik olarak açılır veya kapanır.
Bulut depolama erişimi
Bir BenQ ekranında otomatik olarak oturum açmak, bağlı Google Drive, Dropbox ve OneDrive hesaplarınıza erişmenizi sağlar. AMS kullanarak sınıf için ihtiyacınız olan dosyaları doğrudan ekrana güvenli bir şekilde açın ve kaydedin.
Kimlik bilgilerinizi gizli tutun
Şifrenizi meraklı gözlerden koruyun. QR kodunu tarayarak herhangi bir BenQ etkileşimli ekranına giriş yapmak için telefonunuzu kullanın, böylece şifrenizi panoya yazmak zorunda kalmazsınız.
Kimlik doğrulama modu
Yalnızca yetkili hesapların belirli cihazlara erişmesine izin vermek için kimlik doğrulama modunu etkinleştirin. Bu kilitler oturum açma ekranında görüntülenir, böylece öğrenciler ve ziyaretçiler ekranı kurcalayamaz.
Hepsi bir arada gösterge paneli
Tüm BenQ cihazlarını tek bir gösterge panosundan en ince ayrıntısına kadar izleyin. DMS, günlük kullanımı analiz etmenizi, nerede işlem yapılması gerektiğini belirlemenizi ve cihazlarınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı kolaylaştırır.
Özelleştirilebilir raporlar
DMS, size yalnızca ihtiyacınız olan bilgileri vermek için esnek rapor özelleştirmesi sunar. Bilgilendirici raporlar oluşturmak için belirli cihazları ve veri noktalarını seçin ve düzenleyin.

Eğitim Teknolojileri Entegratörü
Bekdata Teknoloji © 2023

BİZE ULAŞIN

Аdres

Cihanşah Sk. Onur İş Mrk. No:2 Kat:6 Çağlayan Kağıthane - İstanbul

Тelefon

+90 (212) 234 18 00

Fax

+90 (212) 230 28 99

E Mail

info@bekdata.com

Sosyal Medya Hesaplarımız

En Güncel Haberlerle Bizi Takip Edebilirsiniz

Arama E Ticaret
+ Sınıf ve Sunum
- BenQ
BenQ Board - RE Serisi
BenQ Board - RM Serisi
BenQ Board Pro - RP Serisi
EzWrite Yazılımı
BenQ InstaShow WDC-20
- Mimio
MimioPro 4 Etkileşimli Ekran
Clevertouch IMPACT Plus
MimioTeach İnteraktif
Mimio Capture
MimioStudio Yazılımı
Mimio Mobile Yazılımı
- Projeksiyonlar
BenQ EH-600 Android Projektör
BenQ MX550 3600lm XGA İş Yeri Projektörü
BenQ MX560 | Sunum için XGA Toplantı Odası Projektörü
+ İnteraktif Uygulamalar
- Mozaik Education
mozaBook Öğretmen Yazılımı
- WizeFloor
WizeFloor Akıllı Zemin
- Roqed
Roqed Science
Roqed Physics
- Quizizz
Quizizz
- Kahoot
Kahoot
+ VR-AR Sistemleri
- ClassVR
ClassVR Sistemi
- Umety
Eğitim İçin UMETY Kulaklıklar
+ Bilgi Teknolojileri
- Hp
- Lenovo
- Dell
- Casper
- Asus
- Technopc
+ Laboratuvar Çözümleri
- Sanako
Sanako
- Lanschool
LanSchool Programı
- Omnichart
Omnichart 36 Sarj ve Taşıma Kabini
- Labdisc
Labdisc
- Kart Otomasyon Sistemleri
Turnike Sistemleri
Akıllı Kart Sistemleri
Okuyucular
+ AltYapı, Networks
- Ruijie
Ruije Network Çözümleri
Reeye
+ 3D Yazıcı, Kodlama
- Dash
Dash
- Zaxe
Yeni Zaxe X3
Yeni Zaxe Z3
+ Ses ve Görüntü
- Bilgilendirme Ekranları
Arçelik Videowall
Interactive Kiosk 22’’
LCD Totem
- Akıllı Kürsüler
Dijital Kürsü
Dijital Kürsü
- Kameralar
DVY22 4K Dijital Zoom Konferans Kamerası
- Görüntü Aktarıcıları
WDC20C InstaShow S
- Ses Sistemleri
- Movavi
Movavi Academic


+ Daha Fazla Bilgi
- Hakkımızda
- Referanslarımız
- Bizden Haberler
- Çözüm Ortaklarımız
- Distribütörlüklerimiz
- Eğitim Videoları
- Teklif Talep Formu
- Demo Talep Formu
- Sıkça Sorulan Sorular
- Kataloglar
- Online Satış
- Bize Ulaşın


BenQ Board - RE Serisi

BenQ Board (Interaktif) Ekranlarının Türkiye Distribütörü olarak Eğitim Kurumlarına ve Kurumsal Müşterilerimize en gelişmiş ve en özellikli Dokunmatik Ekranları sunmaktan gururluyuz.  

Geliştirilmiş Etkileşimli Öğrenme için Sağlık Dostu bir Ürün 
BENQ Board (yada eski tabiri ile Akıllı Tahtalar), sınıfın dinamik olanaklarından yararlanmaya ve öğretmenlerin sağlıklı ve ilgi çekici bir öğrenme ortamı oluşturmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. BenQ Board sadece Eye-Care (Göz Dostu) çözümüyle birlikte değil, aynı zamanda gelişmiş sınıf katılımı için yetkin ek araçları ile birlikte üretilmiştir. BENQ Board, dokunmatik, pürüzsüz ve eğlenceli bir öğrenme deneyimi elde etmek için mükemmel interaktif ekrandır.

Sağlığınızı Her zamankinden Daha Çok Önemsiyoruz

Eğitim için kullanılan BenQ 4K UHD akıllı tahtalar, mikroplara karşı dayanıklı olduğu kanıtlanmış bir ekrana sahip ve çeşitli işbirliği araçlarına sahip kullanımı kolay dijital beyaz tahtalardır. EZWrite ve InstaShare kablosuz yansıtma uygulaması, sınıflara gerçekten sağlıklı ve işbirliğine dayalı bir öğrenme deneyimi getiriyor. Bulut beyaz tahta, karma öğrenme, STEAM ve proje tabanlı öğrenme için en iyi yol arkadaşı görevi görür.

Mikropları Engelleyin
RE serisi, mikropların sınıftaki yüzey iletimini azaltır.

Dokunmatik ekranı, kalemi ve ön panel düğmesi, TÜV tarafından yaygın mikroplara karşı %99,9 etkili olduğu kabul edilen mikroplara dayanıklı özel yüzeyle birlikte gelir.

BenQ akıllı interaktif ekran ekranları, dokunmatik ekran yüzeylerinde biriken mikropların çoğunu öldüren ve sınıflarda çapraz enfeksiyonu veya salgını önleyen toksik olmayan, dayanıklı nano iyonik gümüş maddeden oluşan çok katmanlı bir kaplama ile güçlendirilmiştir. İyonik gümüşün antimikrobiyal özelliği, derinlemesine temizlikten veya uzun süreli kullanımdan sonra bile etkili kalır.

Akıllı Göz Bakım Çözümü

Dünya Sağlık Örgütü istatistiklerine göre, dünya çapında en az 2,2 milyar insanın görme bozukluğu var. BenQ Board ekranı, öğretmenleri ve öğrencileri bir görsel ekranın önünde uzun süre kalmanın neden olduğu göz yorgunluğundan korumak için tasarlanmıştır. 


Ultraviyole ve Mavi Işık 

Ultraviyole ışık, görünmez ışık spektrumunun 286nm ila 400nm’nin altındaki kısmıdır ve genellikle göze zararlı olduğu ve muhtemelen kataraktlara ve yaş gibi diğer göz hastalıklarına yol açtığı anlaşılır. ilgili maküler dejenerasyon (AMD). Retina hasarı ışıktan kaynaklanan en önemli tehlikedir. Üç tip retina hasarı yapısal, termal ve fotokimyasaldır. Hasar türü dalga boyuna, güç seviyesine ve maruz kalma süresine bağlıdır.


Antiglare (Parlama Önleyici)

Gözleri korumak için en zararlı ışınları emer. Ekranı daha net ve daha canlı hale getirmek için beyaz ışık yansımalarını emer.


Flicker-Free / Titreşimsiz 

Titreşimsiz ekran ile göz yorgunluğu yaşamadan uzun süre ekran kullanım imkanı sağlar.

Sınıfta İşbirliğini Her Zamankinden Kolay Hale Getirin

Dijital beyaz tahta

Interaktif Eğitim Uygulama dosyalarıyla uyumlu olan EZWrite, tahtada notlar eklerken ve işbirliği yaparken etkileşimli öğretim için tasarlanmış bir dijital beyaz tahtadır. 

Öğretmeyi daha kolay ve dersleri daha eğlenceli hale getiren etkileşimli araçlar ve şablonlarla PDF’ler ve resimler gibi farklı ortamlar kullanmanıza olanak tanır.

İhtiyacınız olan her şey parmaklarınızın ucunda

Kablosuz Ekran Aktarma

Öğrencilerin fikirlerini sınıfta kablosuz olarak sunmalarını sağlayın.

InstaShare ile PC, MAC, ChromeBook, IOS ve Android cihazlarının ekranlarını aynı anda BenQ Board ’a aktrabilir yada BenQ Board ’taki ekran görüntüsünü kendi cihazlarınızdan izleyebilirsiniz.

Windows ve MAC Bilgisayarlarınızı Kablosuz olarak aktardığınızda bu cihazlarınızı ekran üzerinde kontrol edebilirsiniz.

Oyun tabanlı öğrenme

İlgi çekici öğrenme araçlarıyla sınıfınızı dönüştürün.

Ekranlarınızda yapışkan notlar kullanın veya Kahoot! gibi oyun tabanlı öğrenme platformları çalıştırın. 

BenQ Mağazasından ücretsiz olarak indirilen onlarca eğitim içeriğini derslerinizde kullanın.

Ayrıca uyumlu Android APK dosyalarınıda yükleyerek kullanabilirsiniz. 

Kolaylık için tasarlandı

BenQ Board özellikleri sınıfta büyük fark yaratır. Ek Özellikler

Öndeki Girişler 

USB Type-C bağlantı noktası ile tek kablo ile bilgisayarın ekran görüntüsünü&sesini, bilgisayar kontrolünü ve sarj ihtiyacını karşılar. 

Yüksek sesle ve net duyun 
Dahili 2 × 16 W hoparlörler, harici bir hoparlöre veya medya cihazına ihtiyaç duymazsınız.

40 Dokunma 
40 adede kadar temas noktası ve İnce IR+ teknolojisi ile RE’nin ekranı, grup çalışması için mükemmel olan hızlı ve sorunsuz yanıt sağlar.


Uzaktan eğitim için çevrimiçi sınıf
Firefox, Chrome ve Safari tarayıcılarıyla uyumlu olan EZWrite Live, öğretmenlerin sınıfta veya evden katılabilecek öğrencilere çevrimiçi dersler sunmasına olanak tanır.

Hibtit öğrenme sınıfları için geleceğe yönelik bir dizi ekran kombinasyonu çözümü sunar ve öğretmenlerin evde ve sınıftaki öğrencilerle aynı şekilde etkileşim kurmasını sağlar.

Öğrencilerin birbirleriyle çevrimiçi olarak etkileşime girmesine olanak tanıyan ve her öğrencinin fiziksel sınıfın bir parçası gibi hissetmesini sağlayan entegre bir çözümdür.
Bulut işbirlikleri ve beyin fırtınası
Öğretmenler ve öğrenciler, ekran ve mobil cihazlar arasında not toplamak, kategorilere ayırmak, düzenlemek ve paylaşmak için EZWrite Bulut Beyaz Tahta’yı kullanarak gelişmiş etkileşimin keyfini çıkarabilir


Çift ekranla etkileşimleri geliştirin
BenQ akıllı tahtaların ve Smart projektörün entegrasyonu ile öğretmenler, çevrimiçi öğrencilerin derslere katıldığını ve gerçek zamanlı olarak soruları yanıtladığını görebilir ve her öğrencinin dahil edildiğini hissetmesini sağlar.


İstediğiniz yere yazın

EZWrite’ın dahili Kayan Aracı çalışanların herhangi bir uygulamanın, videonun, web sitesinin, belgenin veya resmin üzerine yazı yazmasına olanak sağlar. 

Kullanıcılar ister Windows, Mac, Chrome veya Android™ kullanıyor olsun, ekrandaki herhangi bir içeriğin üzerine notlar alabilir ve daha sonra kullanmak için bunları kaydedebilirler. Ekran yakalama, kullanıcıların tüm ekranı veya sadece parmaklarıyla seçtikleri bir bölümü yakalamasını sağlar.

İstediğiniz yere iki parmağınızla dokunarak yada sağda ve solda ekrandaki ok’a basıp çıkan menüden kalem resmine tıklayarak aktif hale getirebilirsiniz. 

Ekranlarınızı merkezi olarak izleyin ve yönetin

 Tek bir kullanımı kolay cihaz yönetim platformu aracılığıyla güncellemeleri uzaktan iletin, uygulamaları yükleyin ve tüm BenQ ekranlarınız için cihaz analizi oluşturun

Tüm cihazlarınızı kontrol etmek için tek bir gösterge paneli

Aynı anda birden fazla ekranı masanızın rahatlığında yönetin. Tek bir gösterge panosundan BenQ cihazlarını kontrol edebilir, nasıl çalıştıklarını izleyebilir ve hepsinin güncel çalıştığından emin olabilirsiniz.

Ekranlarınızı merkezi olarak izleyin ve yönetin

 Tek bir kullanımı kolay cihaz yönetim platformu aracılığıyla güncellemeleri uzaktan iletin, uygulamaları yükleyin ve tüm BenQ ekranlarınız için cihaz analizi oluşturun

AMS-Hesap Yönetim Sistemi

Google Drive, OneDrive, Dropbox ve Ağ Klasörü ile bağlantı kurarak öğretmenlerin sınıf materyallerini BenQ akıllı tahtaya aktarmasına veya herhangi bir sınıfta AMS aracılığıyla destekleyici dosyaları açmasına olanak tanır

DMS - Bulut üzerinden yönetim

Cihaz Bilgisi ve Yönetimi, Uygulama Yönetimi ve OTA’yı (Over-the-Air) içerir ve ekran yönetimi verimliliğini artırır. Tüm cihazlarınızı internet üzerinden yönetebilirsiniz.

Bilgilendirme Mesajarı

X-Sign Broadcast, okul mesajlarını, sınıf materyallerini, video ve ses dosyalarını herhangi bir dizüstü bilgisayar, akıllı telefon veya tablet kullanarak akıllı tahtamızın tümüne veya özel olarak yayınlamayı planlayabilir.


Hepsi bir arada gösterge paneli
Tüm BenQ cihazlarını tek bir gösterge panosundan en ince ayrıntısına kadar izleyin. DMS, günlük kullanımı analiz etmenizi, nerede işlem yapılması gerektiğini belirlemenizi ve cihazlarınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı kolaylaştırır.


Ekranlara ve hesaplara erişimi kontrol edin
BenQ IAM ve AMS ile birlikte çalışarak yöneticilere kullanıcı izinlerini yönetmeleri için uygun bir yol sunar ve öğretmenlere bulut hesaplarına anında erişim sağlar.


X-Sign:Bilgilendirme Mesajları
X-Sign Broadcast’tan uzaktan gönderilen gerçek zamanlı kampüs çapında duyurular ve hatırlatıcılarla öğrencileri ve öğretmenleri güncel tutun.

Mesaj, video, sunum, pdf, ses gönderebilirsiniz.

İster tek sınıf, bölüm, bina, fakülte, kanat, kampüs, tüm üniversitedeki cihazlara gönderim yapılabiir.  


Uygulamaları yönet
DMS, BenQ ekranlarınızda uygulamaları yönetmeyi her zamankinden daha kolay hale getiriyor. Öğretmenlerin ihtiyaç duyduğu yazılımı birkaç basit tıklamayla dağıtmak için Android uygulamalarını birden fazla cihaza uzaktan yükleyin, güncelleyin ve kaldırın.


Enerji tasarrufu
Tüm BenQ cihazlarınız için başlatma ve kapatma sürelerini uzaktan planlayarak enerjiden tasarruf edin ve maliyetleri azaltın. Güç, belirlediğiniz programa göre otomatik olarak açılır veya kapanır.


Bulut depolama erişimi
Bir BenQ ekranında otomatik olarak oturum açmak, bağlı Google Drive, Dropbox ve OneDrive hesaplarınıza erişmenizi sağlar. AMS kullanarak sınıf için ihtiyacınız olan dosyaları doğrudan ekrana güvenli bir şekilde açın ve kaydedin.


Kimlik bilgilerinizi gizli tutun
Şifrenizi meraklı gözlerden koruyun. QR kodunu tarayarak herhangi bir BenQ etkileşimli ekranına giriş yapmak için telefonunuzu kullanın, böylece şifrenizi panoya yazmak zorunda kalmazsınız.


Kimlik doğrulama modu
Yalnızca yetkili hesapların belirli cihazlara erişmesine izin vermek için kimlik doğrulama modunu etkinleştirin. Bu kilitler oturum açma ekranında görüntülenir, böylece öğrenciler ve ziyaretçiler ekranı kurcalayamaz.


Hepsi bir arada gösterge paneli
Tüm BenQ cihazlarını tek bir gösterge panosundan en ince ayrıntısına kadar izleyin. DMS, günlük kullanımı analiz etmenizi, nerede işlem yapılması gerektiğini belirlemenizi ve cihazlarınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı kolaylaştırır.


Özelleştirilebilir raporlar
DMS, size yalnızca ihtiyacınız olan bilgileri vermek için esnek rapor özelleştirmesi sunar. Bilgilendirici raporlar oluşturmak için belirli cihazları ve veri noktalarını seçin ve düzenleyin.

Eğitim Teknolojileri Entegratörü

BİZE ULAŞIN

Аdres

Cihanşah Sk. Onur İş Mrk. No:2 Kat:6 Çağlayan Kağıthane - İstanbul

Тelefon

+90 (212) 234 18 00

Fax

+90 (212) 230 28 99

E Mail

info@bekdata.com

Sosyal Medya Hesaplarımız

En Güncel Haberlerle Bizi Takip Edebilirsiniz

Bekdata Teknoloji © 2023