Arama E Ticaret
Bizden Haberler
Okullar İçin Dünyanın En Kapsamlı VR Eğitim Çözümü
Umety, öğrencilerin Bilim, Teknoloji, Mühendislik, Matematik (STEM) öğrenme deneyimini geliştirmek için sürükleyici ve etkileşimli içerik sunar. Standartlara uygun modüllerden oluşan kapsamlı kütüphane, müfredattaki karmaşık kavramlara odaklanan çok çeşitli sınıfları ve konuları kapsar.
Kahoot ile Rekabet Eğlenceli Hâle Dönsün
Kahoot internet bağlantısı olan herhangi bir akıllı cihaz vasıtası ile erişilebilen oyun ve eğlence tabanlı öğrenme portalıdır. Yani Kahoot’un öğrenmeyi oyunlaştırarak kolaylaştıran bir platform olduğunu söyleyebiliriz.
Kahoot ile yer ve zamandan bağımsız olarak dünyanın herhangi bir noktasında bulunan kişilere oluşturduğunuz yarışmalar vasıtasıyla ulaşarak öğrenmelerini kolaylaştırabilirsiniz.
ClassVR Türkiye Distribütörü Olduk
ClassVR, eğitim sektörü için yenilikçi çözümler geliştirme konusunda uzun bir geçmişe sahip, önde gelen bir eğitim teknolojisi şirketi olan Avantis Systems’in ödüllü bir ürünüdür.

Eğitim teknolojisinde yepyeni bir konseptle tanışın: benzersiz bir öğrenci dostu arayüz, hareket kontrolleri, yerleşik eğitim kaynakları ve kullanımı kolay öğretmen kontrolleri ile birleşen ’bağımsız’ bir Sanal Gerçeklik gözlüğü. ClassVR, her yaştan öğrenci için etkileşimi artırmaya ve bilgilerin kalıcılığını artırmaya yardımcı olmak için tasarlanmış, çığır açan yeni bir teknolojidir.

Bu kısa sürede gösterilen ilgiye teşekkür eder, daha detaylı bilgi almak isteyen değerli eğitimcilerimizi ofisimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.
İlham Verici Öğrenme Yaptığımız Her Şeyin Kalbindedir
BenQ 4K UHD Education Interactive Flat Panel, mikroplara karşı benzersiz bir ekran, en dost canlısı dijital beyaz tahta ve işbirliği araçları - EZWrite ve kablosuz ekran yansıtma ve döküm uygulaması - InstaShare ile gerçekten sağlıklı ve işbirliğine dayalı bir okul desteği sunan akıllı bir dijital dokunmatik beyaz tahtadır. sınıflarına öğrenme deneyimi. Harmanlanmış öğrenme, STEAM ve Proje Tabanlı Öğrenim için en iyi arkadaştır.
Mikroplara Dayanıklı Ekran
Ekrana her dokunuştan mikropları ortadan kaldırın
BenQ akıllı interaktif ekran ekranları, dokunmatik ekran yüzeylerinde biriken mikropların çoğunu öldüren ve sınıflarda çapraz enfeksiyonu veya salgını önleyen toksik olmayan, dayanıklı nano iyonik gümüş maddeden oluşan çok katmanlı bir kaplama ile güçlendirilmiştir. İyonik gümüşün antimikrobiyal özelliği, derinlemesine temizlikten veya uzun süreli kullanımdan sonra bile etkili kalır.
İstek Tablet Projesinde tablet taşıma arabamız tercih edildi.
İstek Okulları aşağıdaki kampüslerinde en son teknoloji olan Omichart36 modeli TABLET taşıma kabinlerimizi tercih etti.

İSTEK Özel Acıbadem Okulları
İSTEK Özel Kemal Atatürk Okulları  
İSTEK Özel Atanur Oğuz Okulları
İSTEK Özel Semiha Şakir Okulları  
İSTEK Özel Belde Okulları
İSTEK Özel Kaşgarlı Mahmut Okulları
İSTEK Özel Bilge Kağan Okulları
İSTEK Özel Uluğbey Okulları  
İSTEK Özel Antalya Konyaaltı Okulları
İSTEK Özel Antalya Lara Okulları    
Sonbahar Öğretmen Sempozyumu - ATC 2018
Robert Kolej’nin ev sahipliğinde yapılan ATC2018 Sonbahar Öğretmenler Sempozyumu 1,100 Öğretmenin katılımı ile dün gerçekleşti.

Sponsor olduğumuz bu sempozyumda başta Dogan Aydenk, Özgür Akas olmak üzere tüm ATC ekibine ve özverili çalışmalarından dolayı tüm Robert Koleji çalışanlarına teşekkür ederiz.

BenQ interaktif ekran, Mozabook, Labdisc ve Dash olmak üzere distribütör olduğumuz ürünlerimizi tanıttığımız ve Mozabook semineri verdiğimiz sempozyumda standımıza ve seminerimize gelemeyen kurumlarımızı 25-27 Ekim tarihlerinde Wow Kongre merkezinde düzenlenecek Gess Turkiye fuarındaki standımızda ağırlamaktan memnunluk duyarız.
Cel Robox 3D Yazıcı Türkiye Distiribütörü Olduk
İngiltere markası CEL ROBOX 3D yazıcıların Türkiye Distribütörü olduk.

Türkiye’de bir ilk. Aynı anda çift filament baskı imkanı ile farklı renkte tasarımlarınızı kolayca üretebilirsiniz.

Kutu içerisinde iki adet baskı kafası çıkmaktadır. Birinci kafa ile çift renk baskı yaparken kutudan çıkan diğer kafayı taktığınızda tek renk olarak detaylardan ödün vermeden daha hızlı baskı yapmanızı sağlar.

Ürünü görmek ve incelemek için ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.
Quiziz Türkiye Distribütörü Olduk
Quizizz ile değerlendirme işlemlerini kolaylaştırmak adına anketler, sınavlar, Quizler oluşturabiliriz. Oluşturduğumuz anketler, sınavlar, quizleri çabucak değerlendirme imkânı sağlayarak sonuçlara çabucak ulaşabiliriz. Sorular içerisinde geri dönütler verebilirsiniz. Değerlendirme işlemleri için belirle zaman aralıkları belirleyerek değerlendirme sürecini kontrol edebilirsiniz. Değerlendirme sorularını dilerseniz çıktı olarak çoğaltabilir ve yazılı olarak da uygulayabilirsiniz. Değerlendirme sonuçlarını katılımcıların görüp görmemesi durumlarını kontrol edebilirsiniz.
Teknoloji ve Eğitim Fuarına Katılıyoruz
Eğitim Teknolojileri Derneğinin düzenlediği TEF İstanbul (Teknoloji ve Eğitim Fuarı) bu yıl da kapılarını 18 - 20 Mayıs 2018 tarihleri arasında tüm dünyadan ziyaretçilere kapılarını açacaktır.

İstanbul Kongre Merkezinde 3 gün boyunca eğitim ve teknoloji alanında faaliyet gösteren uluslararası ve yerel firmaların eğitim çözümlerini, alanında uzman kişileri, sivil toplum örgütlerini ve eğitim kurumlarında gerçekleştirilen iyi örnekleri, katılımcılar ile buluşturarak, ziyaretçilerin Türkiye ve dünyada eğitim alanında yapılan çalışmaları yerinde görmeleri ve deneyimlemeleri amaçlanmıştır.
 
Milli Eğitim Bakanlığımız başta olmak üzere, eğitim teknolojileri alanında çalışma yapmış birçok kurum, kuruluş ve kişilerin yerli ve uluslararası arenaya, ürün ve projelerini sunmasına ortam oluşturarak, ticari, ekonomik, sosyal ve kültürel alanda, tüm bu yapıdaki kişi veya kurumların birbirlerini daha iyi tanımaları, ilişki ve dayanışmalarını en üst seviyeye taşımaları hedeflenmiştir.

Fuara okul kurucuları, liderleri, karar vericileri, öğretmenler, öğrenciler, veliler, eğitim ve eğitim teknolojileri ile ilgilenen herkes davetlidir.

Bekdata Teknoloji olarak en son eğitim teknoloji çözümlerimizle sizleri standımıza bekliyoruz.

23-27 Ocak tarihlerinde Londra'da BETT SHOW'da olacağız.
Fuara gelen tüm dostlarımızı temsilcisi olduğumuz standlara bekleriz.

STAND ve FİRMA BİLGİLERİ 
A50 MIMIO: Yenilikci Sınıf Çözümleri
B130 MozaBook: İnteraktif tahta için hazırlanan eğitimci sunum yazılımı. 
D495 Dash&Dot: Kodlamayı hayata geçirin! En sevdiğiniz avatarınızı seçin ve şaşkın bir tutkuyla robot Cue ile inanılmaz bir kişilik derinliğini keşfedin. 
Cue ile tanışın.
C451 LABDISC: Taşınabilir STEM Laboratuvarı
B180 BENQ: Eğitim için tasarlanmış, eğitime özel Akıllı TV Sistemleri. Farkı görün.
C280 Clevertouch: Eğitim ve Toplantı Salonları için Özel Üretilmiş İnteraktif TV Sistemleri
B360 WizeFloor/ Osborne: Oyun ve fiziksel aktivite yoluyla daha iyi öğrenmeyi nasıl başaracağınıza bakın ve öğrencilerin kişisel, sosyal ve mesleki becerilerini arttırın.
C362 LIGRA: İtalya da, görsel iletişim çözümünde lider
C320 UBTECH: UBTECH Education, öğrencileri hayat boyu öğrenmeye, yaratıcı düşünce ve toplumdaki kritik yeteneklerin geliştirilmesine yönlendiren - onları gelecekteki kariyer için hazırlayacak - bilimsel bir eğitim sistemi oluşturmayı taahhüt eder.
C370 DOBOT: Kodlama çözümleri
A110 RADIX: MDM ve Laboratuar Yönetim Yazılımı
E280 IQ: Sınıf sistemlerini keşfedin.
BenQ İnteraktif TV ürünleri Türkiye Distribütörü olduk.
BENQ İnteraktif/Akıllı TV ürünleri Türkiye distribütörü olduk. Bu kısa sürede ürüne gösterilen ilgiye çok teşekkür ediyoruz.

Eğitim için eğitime özel tasarlanmış BenQ ürünlerinin farkı görmek isteyen siz değerli eğitimcilerimizi ofisimizde ağırlamaya hazırız...
Doğa Okulları Robotik Kodlama Projemiz
Yeni eğitim ve öğretim yılında teknolojinin gelişimiyle birçok yeniliğe birlikte adapte olduk. Hayatımıza kodlama girdi ve bizler eğitim teknolojileri firması olarak bu adaptasyonu hızlı bir şekilde tamamlayarak hızlı bir çözümle büyük bir projeye imza attık! Sektörün öncü isimlerinden biri olan Doğa Koleji ile Robotik Kodlama Projemizi hayata geçirdik. Her öğretmenin eğitilmesiyle başlayan sürecimiz, eş zamanlı yaptırdığımız uygulamalar ve sunduğumuz geniş bir müfredatla birlikte tamamlandı. Tüm Doğa Okullarına toplamda 450 adet Dash & Dot Eğitim robotu vererek, 150’den fazla öğretmene robotik kodlamanın önemi, robotların derslerde kullanımı ve uygulamaların gerçekleştirilmesiyle ilgili 4 gün süren bir eğitim verdik. Doğa Okullarında gerçekleştirdiğimiz eğitimin videosunu aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=xf-3PFi_hK4&t=1s Bu eğitimlerdeki amacımız bilinçli nesillerin yetişmesine katkıda bulunmak ve bu adaptasyon sürecinde yeniliğe hızlıca ayak uydurmaktır. Çünkü farklı olmak hızlı davranmayı gerektirir!
GESS TURKEY - 25-27 EKİM 2018. WOW İSTANBUL KONGRE MERKEZİ
En yeni eğitim teknolojileri uygulamalarını görebileceğiniz, sınıflar için yeni ve heyecan verici ürünleri bulabileceğiniz ve eğitimin geleceği ile ilgili çok çeşitli konferanslara katılabileceğiniz başka bir yer yok.

3 gün sürecek, katılımı ücretsiz, yenilikçi içeriğiyle tüm kademelerden öğretmenlere hitap eden harika bir etkinlik!

25-27 EKİM 2018
GESS TURKEY 
WOW İSTANBUL KONGRE MERKEZİ 
İSTANBUL

Eğitim Teknolojileri Entegratörü
Bekdata Teknoloji © 2023

BİZE ULAŞIN

Аdres

Cihanşah Sk. Onur İş Mrk. No:2 Kat:6 Çağlayan Kağıthane - İstanbul

Тelefon

+90 (212) 234 18 00

Fax

+90 (212) 230 28 99

E Mail

info@bekdata.com

Sosyal Medya Hesaplarımız

En Güncel Haberlerle Bizi Takip Edebilirsiniz

Arama E Ticaret
+ Sınıf ve Sunum
- BenQ
BenQ Board - RE Serisi
BenQ Board - RM Serisi
BenQ Board Pro - RP Serisi
EzWrite Yazılımı
BenQ InstaShow WDC-20
- Mimio
MimioPro 4 Etkileşimli Ekran
Clevertouch IMPACT Plus
MimioTeach İnteraktif
Mimio Capture
MimioStudio Yazılımı
Mimio Mobile Yazılımı
- Projeksiyonlar
BenQ EH-600 Android Projektör
BenQ MX550 3600lm XGA İş Yeri Projektörü
BenQ MX560 | Sunum için XGA Toplantı Odası Projektörü
+ İnteraktif Uygulamalar
- Mozaik Education
mozaBook Öğretmen Yazılımı
- WizeFloor
WizeFloor Akıllı Zemin
- Roqed
Roqed Science
Roqed Physics
- Quizizz
Quizizz
- Kahoot
Kahoot
+ VR-AR Sistemleri
- ClassVR
ClassVR Sistemi
- Umety
Eğitim İçin UMETY Kulaklıklar
+ Bilgi Teknolojileri
- Hp
- Lenovo
- Dell
- Casper
- Asus
- Technopc
+ Laboratuvar Çözümleri
- Sanako
Sanako
- Lanschool
LanSchool Programı
- Omnichart
Omnichart 36 Sarj ve Taşıma Kabini
- Labdisc
Labdisc
- Kart Otomasyon Sistemleri
Turnike Sistemleri
Akıllı Kart Sistemleri
Okuyucular
+ AltYapı, Networks
- Ruijie
Ruije Network Çözümleri
Reeye
+ 3D Yazıcı, Kodlama
- Dash
Dash
- Zaxe
Yeni Zaxe X3
Yeni Zaxe Z3
+ Ses ve Görüntü
- Bilgilendirme Ekranları
Arçelik Videowall
Interactive Kiosk 22’’
LCD Totem
- Akıllı Kürsüler
Dijital Kürsü
Dijital Kürsü
- Kameralar
DVY22 4K Dijital Zoom Konferans Kamerası
- Görüntü Aktarıcıları
WDC20C InstaShow S
- Ses Sistemleri
- Movavi
Movavi Academic


+ Daha Fazla Bilgi
- Hakkımızda
- Referanslarımız
- Bizden Haberler
- Çözüm Ortaklarımız
- Distribütörlüklerimiz
- Eğitim Videoları
- Teklif Talep Formu
- Demo Talep Formu
- Sıkça Sorulan Sorular
- Kataloglar
- Online Satış
- Bize Ulaşın
Bizden Haberler


Okullar İçin Dünyanın En Kapsamlı VR Eğitim Çözümü
Umety, öğrencilerin Bilim, Teknoloji, Mühendislik, Matematik (STEM) öğrenme deneyimini geliştirmek için sürükleyici ve etkileşimli içerik sunar. Standartlara uygun modüllerden oluşan kapsamlı kütüphane, müfredattaki karmaşık kavramlara odaklanan çok çeşitli sınıfları ve konuları kapsar.


Kahoot ile Rekabet Eğlenceli Hâle Dönsün
Kahoot internet bağlantısı olan herhangi bir akıllı cihaz vasıtası ile erişilebilen oyun ve eğlence tabanlı öğrenme portalıdır. Yani Kahoot’un öğrenmeyi oyunlaştırarak kolaylaştıran bir platform olduğunu söyleyebiliriz.
Kahoot ile yer ve zamandan bağımsız olarak dünyanın herhangi bir noktasında bulunan kişilere oluşturduğunuz yarışmalar vasıtasıyla ulaşarak öğrenmelerini kolaylaştırabilirsiniz.


ClassVR Türkiye Distribütörü Olduk
ClassVR, eğitim sektörü için yenilikçi çözümler geliştirme konusunda uzun bir geçmişe sahip, önde gelen bir eğitim teknolojisi şirketi olan Avantis Systems’in ödüllü bir ürünüdür.

Eğitim teknolojisinde yepyeni bir konseptle tanışın: benzersiz bir öğrenci dostu arayüz, hareket kontrolleri, yerleşik eğitim kaynakları ve kullanımı kolay öğretmen kontrolleri ile birleşen ’bağımsız’ bir Sanal Gerçeklik gözlüğü. ClassVR, her yaştan öğrenci için etkileşimi artırmaya ve bilgilerin kalıcılığını artırmaya yardımcı olmak için tasarlanmış, çığır açan yeni bir teknolojidir.

Bu kısa sürede gösterilen ilgiye teşekkür eder, daha detaylı bilgi almak isteyen değerli eğitimcilerimizi ofisimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.


İlham Verici Öğrenme Yaptığımız Her Şeyin Kalbindedir
BenQ 4K UHD Education Interactive Flat Panel, mikroplara karşı benzersiz bir ekran, en dost canlısı dijital beyaz tahta ve işbirliği araçları - EZWrite ve kablosuz ekran yansıtma ve döküm uygulaması - InstaShare ile gerçekten sağlıklı ve işbirliğine dayalı bir okul desteği sunan akıllı bir dijital dokunmatik beyaz tahtadır. sınıflarına öğrenme deneyimi. Harmanlanmış öğrenme, STEAM ve Proje Tabanlı Öğrenim için en iyi arkadaştır.


Mikroplara Dayanıklı Ekran
Ekrana her dokunuştan mikropları ortadan kaldırın
BenQ akıllı interaktif ekran ekranları, dokunmatik ekran yüzeylerinde biriken mikropların çoğunu öldüren ve sınıflarda çapraz enfeksiyonu veya salgını önleyen toksik olmayan, dayanıklı nano iyonik gümüş maddeden oluşan çok katmanlı bir kaplama ile güçlendirilmiştir. İyonik gümüşün antimikrobiyal özelliği, derinlemesine temizlikten veya uzun süreli kullanımdan sonra bile etkili kalır.


İstek Tablet Projesinde tablet taşıma arabamız tercih edildi.
İstek Okulları aşağıdaki kampüslerinde en son teknoloji olan Omichart36 modeli TABLET taşıma kabinlerimizi tercih etti.

İSTEK Özel Acıbadem Okulları
İSTEK Özel Kemal Atatürk Okulları  
İSTEK Özel Atanur Oğuz Okulları
İSTEK Özel Semiha Şakir Okulları  
İSTEK Özel Belde Okulları
İSTEK Özel Kaşgarlı Mahmut Okulları
İSTEK Özel Bilge Kağan Okulları
İSTEK Özel Uluğbey Okulları  
İSTEK Özel Antalya Konyaaltı Okulları
İSTEK Özel Antalya Lara Okulları    


Sonbahar Öğretmen Sempozyumu - ATC 2018
Robert Kolej’nin ev sahipliğinde yapılan ATC2018 Sonbahar Öğretmenler Sempozyumu 1,100 Öğretmenin katılımı ile dün gerçekleşti.

Sponsor olduğumuz bu sempozyumda başta Dogan Aydenk, Özgür Akas olmak üzere tüm ATC ekibine ve özverili çalışmalarından dolayı tüm Robert Koleji çalışanlarına teşekkür ederiz.

BenQ interaktif ekran, Mozabook, Labdisc ve Dash olmak üzere distribütör olduğumuz ürünlerimizi tanıttığımız ve Mozabook semineri verdiğimiz sempozyumda standımıza ve seminerimize gelemeyen kurumlarımızı 25-27 Ekim tarihlerinde Wow Kongre merkezinde düzenlenecek Gess Turkiye fuarındaki standımızda ağırlamaktan memnunluk duyarız.


Cel Robox 3D Yazıcı Türkiye Distiribütörü Olduk
İngiltere markası CEL ROBOX 3D yazıcıların Türkiye Distribütörü olduk.

Türkiye’de bir ilk. Aynı anda çift filament baskı imkanı ile farklı renkte tasarımlarınızı kolayca üretebilirsiniz.

Kutu içerisinde iki adet baskı kafası çıkmaktadır. Birinci kafa ile çift renk baskı yaparken kutudan çıkan diğer kafayı taktığınızda tek renk olarak detaylardan ödün vermeden daha hızlı baskı yapmanızı sağlar.

Ürünü görmek ve incelemek için ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.


Quiziz Türkiye Distribütörü Olduk
Quizizz ile değerlendirme işlemlerini kolaylaştırmak adına anketler, sınavlar, Quizler oluşturabiliriz. Oluşturduğumuz anketler, sınavlar, quizleri çabucak değerlendirme imkânı sağlayarak sonuçlara çabucak ulaşabiliriz. Sorular içerisinde geri dönütler verebilirsiniz. Değerlendirme işlemleri için belirle zaman aralıkları belirleyerek değerlendirme sürecini kontrol edebilirsiniz. Değerlendirme sorularını dilerseniz çıktı olarak çoğaltabilir ve yazılı olarak da uygulayabilirsiniz. Değerlendirme sonuçlarını katılımcıların görüp görmemesi durumlarını kontrol edebilirsiniz.


Teknoloji ve Eğitim Fuarına Katılıyoruz
Eğitim Teknolojileri Derneğinin düzenlediği TEF İstanbul (Teknoloji ve Eğitim Fuarı) bu yıl da kapılarını 18 - 20 Mayıs 2018 tarihleri arasında tüm dünyadan ziyaretçilere kapılarını açacaktır.

İstanbul Kongre Merkezinde 3 gün boyunca eğitim ve teknoloji alanında faaliyet gösteren uluslararası ve yerel firmaların eğitim çözümlerini, alanında uzman kişileri, sivil toplum örgütlerini ve eğitim kurumlarında gerçekleştirilen iyi örnekleri, katılımcılar ile buluşturarak, ziyaretçilerin Türkiye ve dünyada eğitim alanında yapılan çalışmaları yerinde görmeleri ve deneyimlemeleri amaçlanmıştır.
 
Milli Eğitim Bakanlığımız başta olmak üzere, eğitim teknolojileri alanında çalışma yapmış birçok kurum, kuruluş ve kişilerin yerli ve uluslararası arenaya, ürün ve projelerini sunmasına ortam oluşturarak, ticari, ekonomik, sosyal ve kültürel alanda, tüm bu yapıdaki kişi veya kurumların birbirlerini daha iyi tanımaları, ilişki ve dayanışmalarını en üst seviyeye taşımaları hedeflenmiştir.

Fuara okul kurucuları, liderleri, karar vericileri, öğretmenler, öğrenciler, veliler, eğitim ve eğitim teknolojileri ile ilgilenen herkes davetlidir.

Bekdata Teknoloji olarak en son eğitim teknoloji çözümlerimizle sizleri standımıza bekliyoruz.23-27 Ocak tarihlerinde Londra'da BETT SHOW'da olacağız.
Fuara gelen tüm dostlarımızı temsilcisi olduğumuz standlara bekleriz.

STAND ve FİRMA BİLGİLERİ 
A50 MIMIO: Yenilikci Sınıf Çözümleri
B130 MozaBook: İnteraktif tahta için hazırlanan eğitimci sunum yazılımı. 
D495 Dash&Dot: Kodlamayı hayata geçirin! En sevdiğiniz avatarınızı seçin ve şaşkın bir tutkuyla robot Cue ile inanılmaz bir kişilik derinliğini keşfedin. 
Cue ile tanışın.
C451 LABDISC: Taşınabilir STEM Laboratuvarı
B180 BENQ: Eğitim için tasarlanmış, eğitime özel Akıllı TV Sistemleri. Farkı görün.
C280 Clevertouch: Eğitim ve Toplantı Salonları için Özel Üretilmiş İnteraktif TV Sistemleri
B360 WizeFloor/ Osborne: Oyun ve fiziksel aktivite yoluyla daha iyi öğrenmeyi nasıl başaracağınıza bakın ve öğrencilerin kişisel, sosyal ve mesleki becerilerini arttırın.
C362 LIGRA: İtalya da, görsel iletişim çözümünde lider
C320 UBTECH: UBTECH Education, öğrencileri hayat boyu öğrenmeye, yaratıcı düşünce ve toplumdaki kritik yeteneklerin geliştirilmesine yönlendiren - onları gelecekteki kariyer için hazırlayacak - bilimsel bir eğitim sistemi oluşturmayı taahhüt eder.
C370 DOBOT: Kodlama çözümleri
A110 RADIX: MDM ve Laboratuar Yönetim Yazılımı
E280 IQ: Sınıf sistemlerini keşfedin.


BenQ İnteraktif TV ürünleri Türkiye Distribütörü olduk.
BENQ İnteraktif/Akıllı TV ürünleri Türkiye distribütörü olduk. Bu kısa sürede ürüne gösterilen ilgiye çok teşekkür ediyoruz.

Eğitim için eğitime özel tasarlanmış BenQ ürünlerinin farkı görmek isteyen siz değerli eğitimcilerimizi ofisimizde ağırlamaya hazırız...


Doğa Okulları Robotik Kodlama Projemiz
Yeni eğitim ve öğretim yılında teknolojinin gelişimiyle birçok yeniliğe birlikte adapte olduk. Hayatımıza kodlama girdi ve bizler eğitim teknolojileri firması olarak bu adaptasyonu hızlı bir şekilde tamamlayarak hızlı bir çözümle büyük bir projeye imza attık! Sektörün öncü isimlerinden biri olan Doğa Koleji ile Robotik Kodlama Projemizi hayata geçirdik. Her öğretmenin eğitilmesiyle başlayan sürecimiz, eş zamanlı yaptırdığımız uygulamalar ve sunduğumuz geniş bir müfredatla birlikte tamamlandı. Tüm Doğa Okullarına toplamda 450 adet Dash & Dot Eğitim robotu vererek, 150’den fazla öğretmene robotik kodlamanın önemi, robotların derslerde kullanımı ve uygulamaların gerçekleştirilmesiyle ilgili 4 gün süren bir eğitim verdik. Doğa Okullarında gerçekleştirdiğimiz eğitimin videosunu aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=xf-3PFi_hK4&t=1s Bu eğitimlerdeki amacımız bilinçli nesillerin yetişmesine katkıda bulunmak ve bu adaptasyon sürecinde yeniliğe hızlıca ayak uydurmaktır. Çünkü farklı olmak hızlı davranmayı gerektirir!


GESS TURKEY - 25-27 EKİM 2018. WOW İSTANBUL KONGRE MERKEZİ
En yeni eğitim teknolojileri uygulamalarını görebileceğiniz, sınıflar için yeni ve heyecan verici ürünleri bulabileceğiniz ve eğitimin geleceği ile ilgili çok çeşitli konferanslara katılabileceğiniz başka bir yer yok.

3 gün sürecek, katılımı ücretsiz, yenilikçi içeriğiyle tüm kademelerden öğretmenlere hitap eden harika bir etkinlik!

25-27 EKİM 2018
GESS TURKEY 
WOW İSTANBUL KONGRE MERKEZİ 
İSTANBUL

Eğitim Teknolojileri Entegratörü

BİZE ULAŞIN

Аdres

Cihanşah Sk. Onur İş Mrk. No:2 Kat:6 Çağlayan Kağıthane - İstanbul

Тelefon

+90 (212) 234 18 00

Fax

+90 (212) 230 28 99

E Mail

info@bekdata.com

Sosyal Medya Hesaplarımız

En Güncel Haberlerle Bizi Takip Edebilirsiniz

Bekdata Teknoloji © 2023